بیستمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده،پاک کننده،بهداشتی،سلولزی و ماشین آلات وابسته

بیستمین نمایشگاه  بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته در تاریخ  1392/02/28 الی   1392/02/31 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید و شرکت پارس پرند دیبا برای اولین بار در این سطح، در جمع شرکتهای تولیدی و عرضه کننده محصولات بهداشتی و سلولزی از جمله داروگر، صحت ، گلرنگ ، بوژنه ، مولفیکس و مای بی بی نیز قرار گرفت. فعالیت شرکت در نمایشگاه بگونه‌ای بود که در پایان نمایشگاه، لوح و تندیس بهترین مدیریت غرفه از میان کلیه شرکت کنندگان، به شرکت پارس پرند دیبا اعطا گردید.

نمایشگاه امسال با 5 سالن مجزا، بالغ بر 200 شرکت کننده از کشورهای ایران، چین،ترکیه و ... را پذیرا بود و ازاین میان شرکت پارس پرند دیبا با ارائه محصولات جدید و ابتکاری توانست درصد بالایی از بازدیدکنندگان را به خود جذب نماید.این در حالیست که غرفه این شرکت در مجاورت شرکت های بزرگی چون پاکسان و تولی پرس قرار گرفته بود.

غرفه این شرکت به مساحت 30 متر مربع در سالن 7-شماره 14قرار داشت که جمعا از دو سمت راهروسالن، ورودی به داخل غرفه داشته و حضور مستمر مدیر فروش و مسئول تبلیغات امکان پاسخگویی و ارائه اطلاعات به کلیه مراجعان را به سرعت و سهولت امکان پذیر نموده بود.همچنین مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس عبداللهی با حضور موثرشان موجبات دلگرمی پرسنل و مشتریان را فراهم و با پاسخگویی به پاره ای از مسائل راهگشای بسیاری از مشکلات نمایندگان شرکت شدند.